Márkó Laci - képek


Галерија Дома Влези
Албум листа Последно Поставени Последни коментари Најмногу видени Нај отценети Мои Омилени Барај
Галерија Дома > 2012 > Istentisztelet a kolozsvári belvárosi unitárius templomban, 2012.03.11.
Кликни за целосна големина на сликата
IMG_9107.JPG IMG_9108.JPG IMG_9109.JPG IMG_9111.JPG IMG_9114.JPG
Отцени го фајлот (отценките се : 0 / 5 with 1 votes)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е